Ballistol Testsieger Set Silah Bakım ÜrünüSipariş Hattı: 0 545 202 30 00

Paylaş !Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on VK

Sipariş Bilgileri

Ürün Adeti :

Teslimat Adresi :

Sipariş Notu :

Müşteri Bilgileri

Adınız :

Epostanız :

Telefon Numaranız :

Adınız :

Telefon Numaranız :

Epostanız :

Mesajınız :

Ballistol Testsieger Set Silah Bakım Ürünü İçindekiler

-Ödüllü GuNEX sprey 200 ml
-Ödüllü Robla Solo Mil 100 ml ( Silah Temizleme Mili )
-Ballistol yağ 50 ml
-Ballistol pamuklu silah temizleme bezi
-Ballistol tarihçe kitapçık
-Silah temizleme rehberi kitapcık
-Test özeti.

Ballistol Testsieger Set Silah Bakım Ürünü Özellikleri

Ballistol testsieger set silah bakım ürünü geniş çaplı olarak makinalarda; tüfek mekanizmalarında ve tabanca metal kısımlarının temizleme ve bakım işlerinde kullanılmaktadır. Ballistol metallerin üzerinde alkali nitelikli koruyucu bir tabaka meydana getirmekte, ellerdeki teri ve diğer pas meydana getirici etmenleri nötralize etmekte, böylelikle korozyon meydana gelmesini önlemektedir. Ballistol, düşük yüzey gerilim ve mükemmel girişim yeteneği sayesinde en küçük aralıklara ve metaldeki çatlaklara dahi sızmaktadır.

Silahlarınızı pastan korur, yağlama sağlar, temizler ve barut artıklarını giderir. Kurşun, Bakır ve Tombak artıklarını ortadan kaldırır. En ince çatlaklara dahi sızar ve uygun olmayan yağların eski reçineleşmiş kalıntılarını giderir. Bunun yanında yanık artıklarını nötralize eder. Ahşap dipçiklerin ve deri kayışların temizlenmesi, bakımı ve korunmaya alınması için de uygundur.

Tüfek dipçikleriniz için doğal ahşabı korumakta, emprenye etmekte ve yenilemektedir. Ahşabı neme, çürümeye ve böceklere karşı korur, derinlerdeki damarlaşmayı teşvik eder.

Ballistol silah bakım ürünleri etken maddeleri doğal kökenli olup, doğada bulunmaktadır. Esas yağı tıbbi parafin yağıdır.yaşlanma etkilerine karşı dayanıklıdır ve yıllar sonra dahi reçineleşmemektedir. Sprey halinde FCKW içermez! Tüm BALLISTOL bileşenleri biyolojik olarak parçalanabilir ve çevremize zarar vermez.

Caliber dergisi tarafından rakipsiz temizlik seti ödüllü Ballistol Testsieger ile silah bakımınızda bir adım öne geçin.

Ballistol Testsieger Set Silah Bakım Ürünü