Ata Arms Venza Siyah Otomatik Av TüfeğiSipariş Hattı: 0 545 202 30 00

Paylaş !Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on VK

Sipariş Bilgileri

Ürün Adeti :

Teslimat Adresi :

Sipariş Notu :

Müşteri Bilgileri

Adınız :

Epostanız :

Telefon Numaranız :

Adınız :

Telefon Numaranız :

Epostanız :

Mesajınız :

Ata Arms Venza Siyah Otomatik Av Tüfeği

Ata Arms Ata arms venza otomatik siyah av tüfeği 12 kalibre özelliğinde (isteğe bağlı 61 cm – 66 cm – 71 cm – 76 cm) namlu ve köşeli dinamik siyah kasadan oluşuyor. Kundak ve el kundağı kısımları 2 numara mat yağlı ahşap malzemeden üretilir. Ata arms venza siyah otomatik av tüfeği köşeli gövde tasarımı atış esnasında arpacığı direk göze getirerek yansımalardan muhafaza eder buda hedefe odaklanmanızı çabuklaştırır.
Ata arms venza otomatik siyah av tüfeği ni patentli sistemi olan GPCS “Gaz Basınçlı Kontrol Sistemi” ile üretmektedir.
Gaz basınçlı kontrol sistemi yüksek basınçlı bir fişekle ateş edildiğinde namlu ve tüm hareketli sistemleri geriye doğru hareket ettirir ve gaz tahliye deliklerini açarlar. Namlu içinden gaz odasına gelen basınçlı gaz, açılmış tahliye deliklerinden dışarı çıkar ve bu durum ata av tüfeğinin enerjisinin geri tepme olarak daha az hissedilmesine ve dolayısıyla namlunun çok daha az şahlanmasına neden olur. Düşük basınçlı fişeklerle ateş edilirse namlu geriye doğru hareket etmeyecektir ancak gaz odasına gelen basınçlı gaz, paslanmaz pistonu iterek mekanizmanın geriye hareket etmesini sağlayacaktır. Gaz basınçlı kontrol sistemi böylelikle atıcı arka arkaya yapacağı seri atışlarda daha az sarsılan, atış kararlılığı oldukça düzgün bir av tüfeği ile atışlarını yapma imkânı bulacaktır.
Ata arms otomatik av tüfekleri sizlere kalitesi ve işçiliği ile siyah otomatik av tüfeğinizi yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı sunacaktır.

  • Seri : Venza
  • Kalibre : 12 Kalibre
  • Fişek Yatağı : 76 mm
  • Namlu Boyu : 71 cm - 65 cm- Slug
  • Fişek Haznesi : 3 + 1
  • Şok Seçeneği : 61 cm , 66 cm , 71 cm , 76 cm
  • Sistem : Gaz Basıncı Kontrol Sistemi
  • Ağırlık : 3.2 Kg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ata Arms Venza Siyah Otomatik Av Tüfeği